Ndërlidhjet

MOSKË


Një anije kozmike ruse u nis sot për në stacionin ndërkombëtar të hapësirës t'u japë dhuratat e Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri astronautëve që do të jenë në hapësirë për festa.
Në stacionin e hapësirës aktualisht janë dy astronautë amerikanë dhe një rus.
XS
SM
MD
LG