Ndërlidhjet

NJU JORK


Bill Clinton nuk do ketë asnjë post në administratën amerikane nëse bashkëshortja e tij do të zgjidhet presidente e Shteteteve të Bashkuara në zgjedhjet e vitit 2008.
Kjo u bë e ditur nga vetë Hillary Clinton, e cila duke folur për mediat amerikane shtoi se megjithatë Bill Clinton do jetë "i besuari dhe këshilltari i ngushtë" i saj.
XS
SM
MD
LG