Ndërlidhjet

KAIRO


Të paktën 20 persona e kanë humbur jetën dhe 16 janë plagosur në një aksident vargor të nëntë veturave dhe një kamioni në jug të Kairos. Policia tha se aksidenti ka ndodhur si pasojë e mjegullës së dendur dhe shpejtësisë së madhe të automjeteve.
XS
SM
MD
LG