Ndërlidhjet

KABUL


Mbi 750 persona kanë vdekur gjatë dimrit në Afganistan si pasojë e motit të ftohtë dhe dëborës së madhe në shumë pjesë të vendit .
200 mijë bagëti llogariten të ngordhura si pasojë e dimrit të sivjetëm.
XS
SM
MD
LG