Ndërlidhjet

BAGDAD


Të paktën 19 njerëz e kanë humbur jetën mëngjesin e sotëm në tre sulme të ndara të kryengritësve në Irak.
Po sot, raportohet se janë liruar dy punëtorët e rrëmbyer, shtetas të Maqedonisë. Zyrtarët nuk thanë nëse për lirimin e Faruk Ademit dhe Rasim Ramadanit, pengmarrësve u janë paguar para.
XS
SM
MD
LG