Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Forcat e Pakistanit kanë sulmuar sot një kamp militant në Waziristanin verior me ç'rast janë vrarë dhe plagosur shumë vetë. Zyrtarët thonë se militantët, të përshkruar si "persona të jashtëm" në Pakistan kanë arritur nga Afganistani.
XS
SM
MD
LG