Ndërlidhjet

MOSKË


Rusia do nxisë Sirinë që të bashkëpunojë plotësisht me ekipin e Kombeve të Bashkuara që po heton vrasjen e ish kryeministrit libanez Rafik Hariri.
Këto komente janë bërë para takimit mes ministrave të jashtëm të Rusisë dhe Sirisë.
XS
SM
MD
LG