Ndërlidhjet

MIRANSHAH/PAKISTAN


Ushtria e Pakistanit tha se 20 militantë dhe një ushtar janë vrarë në luftimet në zonën e Waziristanit verior.
Luftimet kanë filluar pasi më parë militantët kishin vrarë një ushtar pakistanez.
XS
SM
MD
LG