Ndërlidhjet

UASHINGTON


Zyrtarët e administratës amerikane thanë se shefi i personelit të Shtëpisë së Bardhë Andy Card do të japë dorëheqje.
Card ishte bashkëpunëtori kyç dhe këshilltar i presidentit George Bush.
Zyrtarët thanë se vendimi pason rënien e popullaritetit të presidentit George Bush.
XS
SM
MD
LG