Ndërlidhjet

ANKARA


Së paku 13 persona kanë humbur jetën gjatë javës që sapo lamë pas si rezultat i përleshjeve të armatosura mes protestuesve kurdë dhe forcave turke të sigurisë.
XS
SM
MD
LG