Ndërlidhjet

DHAKA


Të paktën 2 njerëz e humbën jetën dhe disa qindra u plagosën nga stuhia që i kaploi disa fshatra në Bangladesh.
Rreth 500 shtëpi u rrafshuan me tokë nga erërat që frynin me shpejtësi mbi 100km/orë në rajonin Bhuapur.
XS
SM
MD
LG