Ndërlidhjet

LONDËR


Autorët e filmit "Kodi i Da Vinçi" planifikojnë të bëjnë një film bazuar në tragjedinë e Besllanit, ku disa qindra nxënës u morrën peng dhe 331 veta humbën jetën, shumica e tyre fëmijë.
XS
SM
MD
LG