Ndërlidhjet

NJU JORK


Bob Dilan, i quajtuari poeti i rrokut sot feston 65-vjetorin.
Dilan, këngëtar, autor, aktor dhe shkrues këngësh është i njohur veçanërisht me këngët si "Blowin'in the wind" dhe "Like Rollong Stones".
XS
SM
MD
LG