Ndërlidhjet

PRISHTINË


Zëvendësministri i punëve të jashtme të Rusisë, Vladimir Titov takohet gjatë ditës me drejtuesit e UNMIK-ut dhe presidentin e Kosovës për të diskutuar rreth zhvillimeve aktuale.
Rusia është pjesëtare e Grupit të Kontaktit.
XS
SM
MD
LG