Ndërlidhjet

BERLIN


Policia gjermane ndaloi sot një koncert Neo Nazist pasi audienca këndonte dhe brohoriste parulla me përmbajtje naziste. Dy persona janë arrestuar kur turma ka filluar të hedhë mjete të forta në drejtim të policisë. Qeveria thotë se numri i neo-nazistëve është në rritje.
XS
SM
MD
LG