Ndërlidhjet

BEOGRAD


Presidenti serb Boris Tadiç ka udhëtuar drejt selisë së Kombeve të Bashkuara në Nju Jork për të diskutuar raportet e mëtejshme me organizatën botërore pas pavarësimit të Malit të Zi.
Tadiç të enjten takohet me kreun e OKB-së, Kofi Annan me të cilin do diskutojë dhe të ardhmen e Kosovës.
XS
SM
MD
LG