Ndërlidhjet

MYNIH


Në ditën e tretë të Kampionatit Botrorë në futball kombëtarja e Holandës ka mundur Serbinë e Malin e Zi me rezultat 1 me 0 me golin që e shënoi Arien Roben. Në takimin tjetër Meksika ka mundur Iranin me rezultat 3 me 1, ndërsa në këto çaste është duke u zhvilluar takimi ndërmjet Portugalisë dhe Angolës.
XS
SM
MD
LG