Ndërlidhjet

BAGDAD


Presidenti amerikan Bush gjendet në një vizitë të paparalajmëruar në Bagdad. Pritet që Bush të takohet me kryeministrin irakian Al-Maliki dhe trupat amerikane. Vizita e cila do zgjasë rreth pesë orë është e dyta e presidentit amerikan në Irak në më pak se tre vjet.
XS
SM
MD
LG