Ndërlidhjet

BERLIN


Spanja ka fituar 4-0 ndaj Ukrainës në ndeshjen e sotme në kuadër të kampionatit botëror të futbollit që po mbahet në Gjermani. Ndeshja Tunizi-Arabia Saudite përfundoi me barazim 2-2.
Në këto momente ka filluar ndeshja e tretë për sot ajo mes Gjermanisë e Polonisë. Kjo ndeshje shënon dhe fillimin e rrethit të dytë të garave në grupe. Gjermania e ka fituar ndeshjen e parë, derisa Polonia ka humbur.
XS
SM
MD
LG