Ndërlidhjet

XHAMU


Zyrtarë të policisë indiane thonë se të paktën 18 njerëz u vranë dhe 23 u plagosën kur një autobus ra në humnerë mëngjesin e sotëm. Aksidenti ndodhi në rajonin e Ambanit 160 kilometra në veri të Xhamus.
XS
SM
MD
LG