Ndërlidhjet

BUJANOC


Në Bujanoc është zhvilluar sot raundi i dytë për kryetar të kësaj komune. Në garë janë Nagip Arifi nga Partia për Veprim Demokratik dhe Svetislav Stojmenoviq nga Partia Radikale serbe.
Të drejtë vote kanë 33 e 700 banorë të kësaj komune.
XS
SM
MD
LG