Ndërlidhjet

UASHINGTON


Pasditen e sotme presidenti i Kosovës Fatmir Sejdiu dhe kryeministri Agim Çeku takohen në Departamentin e Shtetit me shefen e diplomacisë amerikane Kondoliza Rajs.
Ecuria e bisedimeve për statusin e Kosovës është në qendër të takimit.
XS
SM
MD
LG