Ndërlidhjet

BERLIN


Në kampionatin botëror në futboll sot zhvillohen katër takime
Në grupin A takohen Gjermania-Ekuadori dhe Polonia-Kostarika.
Në kuadër të gruopit B takohen Anglia-Suedia dhe Paraguaji-Trinidad Tobago.
Gjermania dhe Anglia do të përpiqen të sigurojnë rezultate për të shmangur njëra tjetrën në raundin e ardhshëm.
XS
SM
MD
LG