Ndërlidhjet

BERLIN


Në Kampionatin Botëror të Futbollit sot zhvillohen katër takime.
Në grupin A takohen Gjermania-Ekuadori dhe Polonia-Kostarika.
Në kuadër të grupit B, në mbrëmje luajnë Anglia-Suedia dhe Paraguaji-Trinidad Tobago.
Gjermania dhe Anglia do të përpiqen të sigurojnë rezultate për të shmangur njëra tjetrën në raundin e ardhshëm.
XS
SM
MD
LG