Ndërlidhjet

BERLIN


Në Kampionatin Botrorë në Futboll sot nga ora 16 janë duke luajtur Holanda Argjentina dhe Bregu i Fildisht - Serbia e Mali i Zi. Ndërkaq në orën 20 takohen Portugalia- Meksika dhe Irani- Anglia.
Ndërkohë është bërë e ditur se futbollisti anglez, Majkell Ouen më nuk do të mund të paraqitet në fanelen e kombëtares pasi që pas lëndimit të mbrëmshëm është kthyer në Londër.
Ouen u lëndua në minutën e dytë të takimit me Suedinë.
XS
SM
MD
LG