Ndërlidhjet

BERLIN


Portugalia ka mundur Meksikën 2 me 1 ndërsa Angola ka luajtur baraz me Iranin 1 me 1. Me këto dy rezultate ka përfunduar gara në grupin D dhe fitues të këtij grupi janë Portugezët dhe Meksikanët.
XS
SM
MD
LG