Ndërlidhjet

UASHINGTON


Departamenti i Drejtësisë së Shteteve të Bashkuara pritet që sot të bëjë publike detaje të një plani për sulme terroriste në një rrjet supermarketeve në Qikago. Mediat raportojnë se pesë shtetas amerikan dhe dy të huaj janë arrestuar me dyshimin se kanë planifikuar sulmin.
XS
SM
MD
LG