Ndërlidhjet

SHKUP


Presidenti i Maqedonisë, Branko Cervenkovski, iu ka bërë thirrje të gjitha partive politike që me 5 korrik të sigurojnë zgjedhje të lira dhe të drejta. "Maqedonia duhet të tregojë se ka aftësi dhe potenicale demokratike të vazhdojë integrimin në Bashkimin Evropian dhe në NATO" thuhet në mesazhin e presidentit Cërvenkovski.
XS
SM
MD
LG