Ndërlidhjet

UASHINGTON


Një ish ushtar amerikan është arrestuar për dyshime se ka kryer vrasje dhe dhunime gjatë një sulmi në një familje irakiane në Mars të këtij viti. Steven Green the katër ushtarë tjerë janë akuzuar për dhunimin dhe vrasjen e një vajze 16 vjeqare dhe tre anëtarëve të familjes së saj.
XS
SM
MD
LG