Ndërlidhjet

UASHINGTON–PRISHTINË


Sot është shënuar 4 korriku, festa kombëtare e Shteteve të Bashkuara, e cila kujton ditën e pavarësisë nga Britania. Udhëheqësit politikë dhe institucional të Kosovës i kanë uruar Zyrës Amerikane në Prishtinë 4 korrikun. Zyra amerikane me këtë rast ka organizuar pritje për përfaqësues të institucioneve.

Newsletter

Gjithçka që duhet të dini për temën më të diskutuar të javës jua sjellim të enjteve në tre minuta. Regjistrohuni për t'u informuar të parët!

XS
SM
MD
LG