Ndërlidhjet

PRISHTINË


Një aeroplan I NATO-s- është rrëzuar në Kosovën perendimore dhe me këtë rast nuk ka pasur viktima ose të lënduar. Aeroplani është rrëzuar në afërsi të Prizreni ka deklaruar Niç Hejns, zëdhënës i kontigjentit gjerman në kuadër të KFOR-it. Ai ka shtuar se incidenti është duke u hetuar ndërsa shkaqet tash për tash janë të panjohura.
XS
SM
MD
LG