Ndërlidhjet

PRISHTINË


Një ushtar francez që shërbente në kuadër të KFOR-it ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur në një aksident automobilistik, ka bërë të ditur komanda franceze në kuadër të paqeruajtësve të NATO-s.
Ushtarët po ktheheshin nga një stërvitje në rajonin e Mitrovicës.
XS
SM
MD
LG