Ndërlidhjet

GAZA


Trupat izraelite kanë vrarë një palestinez dhe kanë plagosur gjashtë të tjerë gjatë operacioneve në Gazën Qëndrore. Nga e mërkura, kur filluan sulmet izrealite në këtë zonë kanë humbur jetën së paku 10 palestinezë.
XS
SM
MD
LG