Ndërlidhjet

BAGDAD


Pesë persona janë vrarë dhe 11 janë plagosur kur një bombë shpertheu sot në një minibus në Bagdad. Në sulme të ndara sot në Irak u vranë dhe katër persona të tjerë.
Burimet amerikane njoftojnë për katër ushtarë të vrarë në rajonin e Anbarit.
XS
SM
MD
LG