Ndërlidhjet

BAGDAD


Së paku 40 veta kanë vdekur pas shpërthimit të tri bombave mëngjesin e sotëm në Irak.
Incidentet kanë ndodhur në pjesë të ndryshme të vendit dhe shumica e viktimave kanë qenë civilë.
XS
SM
MD
LG