Ndërlidhjet

NJU JORK


Presidenti i Iranit Mahmoud Ahmadinejad i ka dhënë një intervistë rrjetit televiziv amerikan CBS. Ahmadinejad e ka akuzuar administratën e Bushit se po "përpiqet të ndërtojë perandori", dhe ka thënë se administrata duhet ta ndryshojë sjelljen e vet, në mënyrë që ta zgjidhë krizën në Lindjen e Mesme.
XS
SM
MD
LG