Ndërlidhjet

KABUL


Katër ushtarë të forcave të koalicionit, tre amerikanë dhe një kanadez, janë vrarë gjatë incidenteve më të fundit të dhunës në Afganistan. Në një tjetër incident një ushtar kanadez ka humbur jetën duke e çuar në 8 numrin e ushtarëve kanadezë të vrarë në Afganistan gjatë javës së kaluar.
XS
SM
MD
LG