Ndërlidhjet

GETEBURG


Kampionati evropian i atletikës do të përmbyllet sot në Geteburg të Suedisë. Pas garimit gjashtë ditësh, Rusia ka marrë 28 medalje, përfshirë 8 të arta, e pësuar nga Bjellorusia me 4 medalje dhe Gjermani, Suedia, Franca dhe Belgjika me nga 3 medalje të arta.
XS
SM
MD
LG