Ndërlidhjet

HJUSTON


Një numër incidentesh që lidhen me sigurinë kanë ndodhur gjatë 24 orëve të fundit në aeroplanët e linjave amerikane. Një student amerikan është arrestuar pasi janë gjetur lëndë shpërthyese në rrobat e tij. Një tjetër aeroplan që fluturonte nga Anglia në Çikago ka bërë ulje të jashtëzakonshme për shkak të një kërcënimi që u gjet në bord.
Ulje emergjente ka bërë dhe një aeroplan që fluturonte nga Karolina e Veriut.
XS
SM
MD
LG