Ndërlidhjet

PRISHTINË


Ekipi negociator i Kosovës diskutoi sot për çështjet e hapura lidhur me dokumentin për mbrojtjen e komuniteteve pakicë, për decentralizim dhe për situatën e krijuar në Mitrovicë pas incidenteve të së shtunës.
XS
SM
MD
LG