Ndërlidhjet

XHAKARTA


Një numër tërmetesh kanë goditur ujërat e Indonezisë gjatë ditës së sotme, por nuk ka informacione për dëme dhe nuk ka shenja të cunamit.
Indonezia është një nga vendet më të goditura nga cunami i dy viteve më parë.
XS
SM
MD
LG