Ndërlidhjet

TEHERAN


Të paktën 27 njerëz e kanë humbur jetën dhe 5 janë lënduar në një aksident trafiku në provincën Isfahan.
Rrugët e Iranit janë ndër më të rrezikshmet në botë me mesatarisht 100 mijë të vdekur në 5 vitet e fundit.
XS
SM
MD
LG