Ndërlidhjet

PEKIN


Gratë shtatzëna në Kinë nuk do të burgosen nëse kryejnë vepra të vogla penale, kanë bërë të ditur burimet zyrtare.
Këto masa janë pjesë e përpjekjeve për politika më miqësore ndaj grupeve të caktuara të shoqërisë siç janë gratë dhe të miturit.
XS
SM
MD
LG