Ndërlidhjet

NJU DELHI


Së paku 25 veta u vranë pas një sërë shëprthimesh afër një xhamie në perendim të Nju Delhit. Raportet e para tregojnë për një histori të gjatë të tensioneve në këtë rajon ndërmjet hindusëve dhe myslimanëve.
XS
SM
MD
LG