Ndërlidhjet

BAGDAD


Policia tha se dy njerëz janë vrarë dhe një është plagosur nga shpërthimi i një bombe në Bagdad.
Bomba ishte vendosur nën një automjet të parkuar në lagjen Hurriya të kryeqytetit irakian.
XS
SM
MD
LG