Ndërlidhjet

PARIS


Udhëheqësit e Francës, Gjermanisë dhe Rusisë po takohen në rrethinat e Parisit ku do diskutojnë për krizën bërthamore iraniane dhe Lindjen e Mesme.
Marrëdhëniet mes Rusisë dhe Bashkimit Evropian në sektorin e energjisë janë një tjetër temë bisedimesh.
XS
SM
MD
LG