Ndërlidhjet

PRAGË


Qeveria çeke ka rritur masat e sigurisë në Pragë pas informacioneve se është rritur rreziku për sulme terroriste.
Qeveria çeke u takua gjatë natës dhe miratoi masa sigurie shtesë, pa i bërë ato publike.
XS
SM
MD
LG