Ndërlidhjet

Katër të vdekur në një aksident në magjistralen Ferizaj-Shtime


Ilustrim.

Katër persona kanë vdekur dhe një është lënduar në një aksident trafiku në magjistralen Ferizaj-Shtime, njoftoi Policia e Kosovës.

Sipas policisë, aksidenti ndodhi në orën 15:37 në fshatin Koshare të Ferizajt, ku u përfshin dy automjete civile të udhëtarëve.

Personi i lënduar, sipas njoftimit, është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, për trajtim mjekësor.

“Në vendin e ngjarjes janë të gjitha njësitet e policisë dhe Prokurori i Shtetit, të cilët po e hetojnë rastin”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

XS
SM
MD
LG