Ndërlidhjet

Aksion kundër vjedhjes së rrymës në Kosovë


Aksion kundër vjedhjes së rrymës në Kosovë
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:44 0:00

Kriza energjetike në Kosovë dhe Evropë, por edhe dyshimet për keqpërdorim të energjisë, kanë shtyrë Kompaninë për Distribuimin e Energjisë Elektrike në Kosovë (KEDS) që të rrisë numrin e kontrolleve në ekonomitë familjare dhe komerciale.

XS
SM
MD
LG