Ndërlidhjet

Intervistë me Albin Kurtin


Intervistë me Albin Kurtin
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:16:39 0:00

Albin Kurti, kryetar i Lëvizjes Vetëvendosje, në një intervistë për Radion Evropa e Lirë, thotë se ardhja e tij në postin e kryeministrit, do të thotë fillimi i qeverisjes së mirë me një njeri, i cili e kupton që politika është shërbim, që politika është përfaqësim, dhe që politika është vullnet e vizion.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG